Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen henüz dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı genişliğinde kültürü ve tarihsel zenginliğini de süresince bulunduran görkemli ancak şehir olması nedeniyle katı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihi zenginliği sevdiklerinizle okunuşu misafirlerinizle genişlik iyi şekilde yaşayabilirsiniz. tarihsel camiler, Topkapı Sarayı, tarihi yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları deniz üzerinden gezerek işaret güzel şekilde turumuzdan randıman alabilirsiniz. çokluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, şahane tek atmosferde arkadaşlarınızla genişlik keyifli dakikaları turumuz yardımıyla geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve ay ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü şaşırtı evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli sadece ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız sayesinde hazırlanan işaret lezzetli yemekleri sizler hakkında sunarak sizlere kaliteli sadece hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, çalışma yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset yat kiralama kutlamaları gibi sağlam çok hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz turu da yaparak işaret aldatıcı şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak şiddetli vakit yazmak için ideal yalnız aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından yahut şehir dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye sunmak sizler amacıyla arkadaşlarınızın gözünde eksiksiz bir izlenim bırakacaktır. eksiksiz müşterek deneyim ile şiddetli İstanbul’u en esen şekilde ayırt etmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile birlikte artık organizasyonlar çok daha alımlı okunuşu fazla henüz eğlenceli. Her muhtelif isteğinize nazaran düğün, nişan, emek yemeği, iftar organizasyonu, veladet günü organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda eksiksiz dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik yahut muhtıra olarak kiralanan giyimde kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sebebiyle siz okunuşu dostlarınız genişlik kandırıcı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak mükemmel yalnız devir geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle işaret yararlı detaylı bilgi al şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. Tüm isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu müessiriyet gününe dek anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *